Start-up vállalkozás első könyvelőjét keressük

Hozzászólás

Ritkán adódik olyan alkalom, hogy egy start-up vállalkozásnál helyezkedjünk el, első munkatársként. Most éppen olyan könyvelőt keresek, akit egy ilyen lehetőség érdekel.

Partnerünk egy nemzetközi könyvelő hálózat frissen alapított budapesti irodája. Első ügyfeleinek könyvelésére keresünk

SENIOR KÖNYVELŐ

munkatársat.

A munkakör:

  • Új ügyfelek könyvelésének áthozatala, együttműködve a korábbi számviteli szolgáltatóval
  • Új ügyfelek korábbi analitikáinak, főkönyveinek és beszámolóinak ellenőrzése, esetleges hibák korrigálása
  • Az ügyfelek teljes körű könyvelése, beszámolók elkészítése (a 2012. évi beszámoló aláírása)
  • Adózással kapcsolatos feladatok ellátása, bevallások elkészítése
  • Szükség esetén bérszámfejtési feladatok ellátása (limitált létszám esetén)
  • Számviteli szabályzatok karbantartása, aktualizálása, újraírása
  • Hatósági kapcsolattartás, valamint belső riportok készítése
  • Ad-hoc felmerülő számviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás, amely alkalmas a napi kommunikációra a magyarul nem beszélő ügyvezetővel és ügyfelekkel
  • Legalább 3-4 év számviteli tapasztalat, lehetőleg szolgáltató szektorban
  • MS Excel és valamilyen modern könyvelőprogram ismerete
  • Alapvető bérszámfejtési ismeretek
  • Adózási ismeretek
  • A magyar számvitel mellett nemzetközi standardok (IFRS vagy US GAAP) előny
  • Mérlegképes végzettség (2012 végéig regisztráció szükséges)
  • Alkalmasság önálló munkavégzésre (cégen belül a könyvelőnek nem lesz szakmai segítsége)

Miért érdemes jelentkeznie:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Részvétel egy start-up cég felépítésében
  • Önállóság és felelősség
  • A cég későbbi bővülésénél a senior könyvelő vezető szerepet kaphat

Az állással kapcsolatban szívesen adok további felvilágosítást emailben vagy telefonon. Elérhetőségeimet itt találja: https://kfrhungary.wordpress.com/about/kovacspeter/

Reklámok

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s